perfumeria-warszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (perfumeria-warszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak powstają treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zainteresują przyszłych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy fotografie z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje fotografie, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi opracowaną przez nas stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich uwag. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Do kogo skierowana jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!