perfumeria-warszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (perfumeria-warszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, fryzjer Kraków. Takie domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy na pewno właściwą domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy sprawy, które zainteresują potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić nam swoje ilustracje, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich uwag. Bezpłatnie dokonamy zmian serwis.


8. Dla kogo jest adresowana propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to sprawnie zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!