perfumeria-warszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (perfumeria-warszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Generyczne domeny znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę domeny dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne właściwą domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zaintrygują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy ilustracje z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje fotografie, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich sugestii. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać własny swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to sprawnie wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!